Kovářova kobyla NEchodí bosa!

I v aktuální složité situaci myslíme pochopitelně na své zaměstnance. Nejlepší obranou proti Covid-19 je stále prevence a zamezení jeho šíření. Tím úplně základním prostředkem je dodržování tzv. pravidla 3R – roušky, ruce, rozestupy. V ČD - Telematice děláme maximum, abychom mohli všichni toto pravidlo efektivně dodržovat.

Pro zvýšení bezpečnosti našich zaměstnanců jsme se rozhodli nainstalovat termokamery spolu s dalšími komponenty tohoto systému také u nás v ČD-T, protože z častých prvních příznaků onemocnění Covid-19 je zvýšená tělesná teplota. Proto jsme začali nabízet systém pro bezpečný, bezkontaktní a variabilní monitoring tělesné teploty osob na dálku.

Námi dodávané řešení má dosah měření až 10 metrů a umožňuje měřit jednou termokamerou až 15 lidí najednou. Systém dokáže inteligentně rozpoznávat obličeje, jeho součástí jsou automatizované audioalarmy a výkonný monitorovací software.

Dalšími výhodami jsou bezpečné, rychlé a spolehlivé měření, cenová dostupnost, snadnost a rychlost instalace a konfigurace na míru podle potřeb zákazníka. Systém nabízíme navíc nejen k prodeji, ale i formou pronájmu. Významnou konkurenční výhodou jsou i velmi krátké dodací lhůty.