Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

1.2.2018

Železniční doprava bude díky systému GSM-R ještě bezpečnější, na jeho výstavbě se významně podílí ČD - Telematika

Společnost ČD - Telematika se významnou měrou podílí na výstavbě systému GSM-R na železničních tratích v České republice. Aktuálně probíhá výstavba systému na úsecích České Velenice – České Budějovice – Horní Dvořiště a Plzeň – České Budějovice.

30.1.2018

Střední Čechy se za výrazného přispění ČD - Telematiky stávají bezpečnějším regionem

Středočeský kraj zrealizoval vlastní projekt „Bezpečný Středočeský kraj“ zaměřený především na zvýšení bezpečnosti silničního provozu a na prevenci obecné kriminality.

20.12.2017

Přejeme krásné Vánoce všem

18.12.2017

Vánoční strom splněných přání

Vánoční strom splněných přání pro Dobré víly přinesl nadílku ve výši 21 551,- Kč.

14.11.2017

Internet zdarma si nově užijí cestující na dalších významných vlakových nádražích. Službu Free Wifi zabezpečuje ČD - Telematika

Seznam železničních stanic pokrytých sítí wi-fi s bezplatným přístupem k internetu se aktuálně rozšířil o další tři. Cestující využívající nádraží v Ústí nad Labem, Hradci Králové a ve Zlíně se tak mohou nově připojit k internetu prostřednictvím služby Free WiFi poskytované společností ČD - Telematika.

7.11.2017

Závěrečná konference Chytřejší Česko 2017

Ve čtvrtek 9. listopadu proběhne v Praze na Ministerstvu průmyslu a obchodu poslední zastávka konferenční tour Chytřejší Česko.

26.10.2017

Nové parkomaty v Českých Budějovicích zajistí ČD - Telematika

Společnost ČD - Telematika se podle oficiálních výsledků výběrového řízení stala vítězem veřejné zakázky „Projekt dopravy v klidu České Budějovice - Parkovací automaty".

24.10.2017

Železnice získá nový technický pasport infrastruktury. Systémové řešení navrhne a dodá ČD - Telematika

Správa dopravní železniční cesty (SŽDC) bude mít nový technický pasport infrastruktury (TPI) jehož součástí je i pasport železničního svršku.

19.10.2017

Bezpečné a spolehlivé fungování silničních tunelů v Brně zajistí sdružení SPEL a ČD - Telematika

Společnost ČD - Telematika bude nejméně po následující čtyři roky zabezpečovat servis technologického a softwarového zařízení silničních tunelů na území města Brna.

17.10.2017

Cestující v pražském metru bude informovat nový bezpečnostní online systém, pokrytí šesti stanic metra wi-fi sítí zajistí ČD - Telematika

Cestující pražské městské hromadné dopravy budou informováni o mimořádných událostech i aktuální situaci v MHD prostřednictvím webové stránky a urgentních zpráv, které se jim v případě potřeby zobrazí na displeji mobilních zařízení.


Stránka:  «3 4 5 6 7 8 9 10 11 12»

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.