Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

14.10.2019

Architekt bezpečnosti a IT společnosti ČD - Telematika získal prestižní profesní certifikát

Roman Rous, architekt bezpečnosti a IT ve společnosti ČD - Telematika získal profesní certifikát Certified Information Systems Security Professional (CISSP).

8.10.2019

Společně pro druhé už popáté!

Stejně jako v uplynulých letech i letos jsme v ČD-T měli možnost podílet se na rozdělení finančního daru pro projekty, které nominují a podporují přímo naši zaměstnanci.

2.10.2019

Japonské firmy z oboru IT a železnice se zajímají o užší spolupráci s ČD - Telematikou

ČD - Telematika včera jednala s vedoucími představiteli japonských firem zaměřených na IT infrastrukturu a drážní systémy o možnostech užší spolupráce v oblasti testování nových technologií a jejich implementace.

30.9.2019

ČD - Telematika zrekonstruovala klíčovou část své páteřní optické infrastruktury

Aktuálně byl úspěšně dokončen jeden z nejvýznamnějších projektů rekonstrukce páteřní optické infrastruktury ČD - Telematiky v úseku Cheb – Karlovy Vary a Ústí nad Labem – Kadaň.

10.9.2019

ČD - Telematika pomáhá SŽDC v přechodu na novou telekomunikační síť

ČD - Telematika se jako subdodavatel společnosti TTC Marconi podílí na konsolidaci synchronizace telekomunikační sítě SŽDC.

19.8.2019

Prahu čeká rozsáhlá revize veřejného osvětlení; významně se na ní bude podílet také ČD - Telematika

Revize se bude týkat zhruba 1/3 všech svítidel v Praze.

15.8.2019

Kilometry nových kabelů zajistí hlasové a datové připojení rekonstruovaného Masarykova nádraží, zakázku realizuje ČD - Telematika

ČD - Telematika se intenzivně podílí na aktuální rekonstrukci pražského Masarykova nádraží.

13.8.2019

Cestu z Brna na Vídeň nově hlídají radary od ČD - Telematiky; paradoxně umožní zrychlení provozu

Při cestě z Brna na Vídeň po silnici I/52 narazí motoristé na mostní provizorium, které přechodně překonává hráz vodní nádrže Nové Mlýny s nejvyšší povolenou rychlostí omezenou na 20 kilometrů v hodině.

25.7.2019

Orientace na pražském hlavním nádraží je opět o něco snazší, o zlepšení informačního systému se postarala ČD - Telematika

V každém ze tří podchodů nainstalovala ČD - Telematika 6 velkoplošných monitorů. Dokončenou zakázku již předala Správě železniční dopravní cesty.

22.7.2019

České Budějovice dále rozšiřují systém parkovacích zón, pokračuje tak spolupráce s ČD - Telematikou

ČD - Telematika na základě vyhrané zakázky nově nainstaluje chytré parkovací automaty do další oblasti Pražského předměstí krajského města, která zahrne zhruba 2600 parkovacích míst.


Stránka:  «1 2 3 4 5 6 7 8 9 10»

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.