Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Odběr aktualit

14.11.2017

Internet zdarma si nově užijí cestující na dalších významných vlakových nádražích. Službu WiFi Free zabezpečuje ČD - Telematika

Seznam železničních stanic pokrytých sítí wi-fi s bezplatným přístupem k internetu se aktuálně rozšířil o další tři. Cestující využívající nádraží v Ústí nad Labem, Hradci Králové a ve Zlíně se tak mohou nově připojit k internetu prostřednictvím služby WiFi Free poskytované společností ČD - Telematika.

7.11.2017

Závěrečná konference Chytřejší Česko 2017

Ve čtvrtek 9. listopadu proběhne v Praze na Ministerstvu průmyslu a obchodu poslední zastávka konferenční tour Chytřejší Česko.

26.10.2017

Nové parkomaty v Českých Budějovicích zajistí ČD - Telematika

Společnost ČD - Telematika se podle oficiálních výsledků výběrového řízení stala vítězem veřejné zakázky „Projekt dopravy v klidu České Budějovice - Parkovací automaty".

24.10.2017

Železnice získá nový technický pasport infrastruktury. Systémové řešení navrhne a dodá ČD - Telematika

Správa dopravní železniční cesty (SŽDC) bude mít nový technický pasport infrastruktury (TPI) jehož součástí je i pasport železničního svršku.

19.10.2017

Bezpečné a spolehlivé fungování silničních tunelů v Brně zajistí sdružení SPEL a ČD - Telematika

Společnost ČD - Telematika bude nejméně po následující čtyři roky zabezpečovat servis technologického a softwarového zařízení silničních tunelů na území města Brna.

17.10.2017

Cestující v pražském metru bude informovat nový bezpečnostní online systém, pokrytí šesti stanic metra wi-fi sítí zajistí ČD - Telematika

Cestující pražské městské hromadné dopravy budou informováni o mimořádných událostech i aktuální situaci v MHD prostřednictvím webové stránky a urgentních zpráv, které se jim v případě potřeby zobrazí na displeji mobilních zařízení.

16.10.2017

Společně pro druhé 3. ročník

Naši zaměstnanci opět vybírali projekty, které dostanou firemní podporu v rámci společensky odpovědného programu „Společně pro druhé“.

10.10.2017

SŽDC získalo pro své centrální aplikace novou serverovou farmu, hlavním dodavatelem projektu byla ČD - Telematika

ČD - Telematika dokončila dodávku serverové farmy pro Správu železniční dopravní cesty.

6.10.2017

Nový newsletter POiNT říjen 2017

Rozšiřujeme kapacitu antiDDoS řešení.

26.9.2017

Úřad Vlády České republiky zlepšuje svou ochranu proti DDoS útokům, řešení dodala ČD - Telematika

Služba ČDT-ANTIDDOS zajišťuje ochranu Úřadu Vlády České republiky před případnými DDoS (Distributed Denial of Service) útoky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10»

vytisknout stránku