Úvod » Produkty a služby » Internet věcí

Pro firmy, města a obce

Pomáháme městům a obcím s řešením obtíží při parkování nebo se zabezpečením budov v obci i mimo ni. Tato a další chytrá řešení jsou součástí našich inovativních řešení v oblasti Internetu věcí (IoT). Mimo jiné se i podílíme na výzkumu a vývoji inteligentních systémů pro koncept SMART CITY – inovativních a moderních měst s Univerzitním centrem energeticky efektivních budov (UCEEB), které je organizační složkou ČVUT v Praze.

Naše chytrá řešení využívají speciální komunikační síť pro Internet věcí s celorepublikovým pokrytím. Rozsáhlá síť pracuje v pásmu 868 MHz a koncová zařízení nepotřebují mít SIM kartu. Zařízení/místo, které je třeba „oživit“ dostane sensor s modemem, který vysílá prostřednictvím sítě signál o svém stavu. Sensor dokáže sledovat celou řadu věcí, je prakticky bezúdržbový a jeho baterie vydrží až 10 let.

Naše chytrá řešení nejsou investičně náročná a mohou si je dovolit i menší obce. Velmi rádi vyvineme řešení pro potřeby konkrétního zákazníka.

Informace o našich chytrých řešeních vám ochotně sdělí naši obchodní manažeři nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím poptávky.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.