Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Zveme vás na přednášku „Parkování – snadné řešení a první výsledky“

Přednáška „Parkování – snadné řešení a první výsledky“ proběhne v rámci konference „SMART CITY v praxi II“ s podtitulem „Co nabízí inteligentní město občanům a průmyslu“. ČD-T je generálním partnerem této konference, která se koná 21. 3. 2017 na výstavišti v Brně (areál BVV – Veletrhy Brno) od 9 hodin v pavilonu P, sál P4 ve 2. patře a je součástí doprovodného programu veletrhu AMPER 2017. Pro registrované je vstup ZDARMA.

František Nedvěd z ČD - Telematiky v průběhu své přednášky ukáže, jak chytře řešit parkování ve městech nebo průmyslových areálech, a podělí se o praktické zkušenosti z řešení na několika parkovištích ve velkém městě.

Na konferenci je nutné se ZDARMA zaregistrovat e-mailem zaslaným na info@proelektrotechniky.cz. V e-mailu je třeba uvést celé jméno, adresu a organizaci, kterou bude na konferenci registrovaný účastník zastupovat. Každý registrovaný účastník obdrží e-mailové potvrzení. Kontaktní údaje zadané pro registraci se považují za přísně důvěrné a nebudou předány třetí straně. Vstupné na konferenci je pro zaregistrované zdarma.

Více informací o konferenci naleznete na http://www.smartcityvpraxi.cz/konference5.php.

Účastníme se i samotného veletrhu AMPER a budeme vystavovat na stánku P3.31 společně s firmou SimpleCell, prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí. Více informací o veletrhu AMPER, který proběhne ve dnech 21. až 24. 3. 2017, naleznete na http://www.amper.cz/.

vytisknout stránku