Úvod » Produkty a služby

Velkoobchod a ISP

Poskytujeme kvalitní velkoobchodní telekomunikační služby zákazníkům z řad operátorů, provozovatelů kabelových sítí a lokálních poskytovatelů internetových služeb (ISP). Technologie DWDM, SDH a IP provozované na vlastní rozsáhlé optické infrastruktuře s kruhovou topologií a s více než 500 přípojnými body nám umožňují zajišťovat široké portfolio datových a internetových služeb.

Díky unikátnímu know-how optické trasy nejen pronajímáme, ale i plánujeme a budujeme. Postaráme se o jejich následný provoz včetně údržby a servisování. Spolehlivé internetové připojení je garantováno parametry SLA s možností monitoringu bezpečnostních incidentů internetové konektivity zákazníka. Ta má přímé připojení do národního peeringového uzlu NIX.CZ a naše bezpečná VLANa je zařazena do projektu FENIX – bezpečný internet v ČR.

Součástí stálé podpory našich zákazníků je zákaznická linka a NOC 24 hodin denně 7 dnů v týdnu a specializovaná servisní pracoviště na více než 30 místech v ČR. Pro poptávku našich internetových, datových a hlasových služeb využijte, prosím, poptávkový list nebo kontaktujte manažera, který spravuje váš region. Jeho kontakt naleznete v seznamu obchodních kontaktů.

S námi zůstanete ve spojení

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.