Úvod » O nás » Reference

TOPNET Services s.r.o.

.

Společnost TOPNET Services s.r.o. je předním regionálním poskytovatelem komplexních internetových služeb, mezi něž patří zejména vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, hlasové služby (VoIP) a budování virtuálních privátních sítí (VPN). Mezi další nabízené služby patří hosting serverů, aplikací a virtuálních serverů, kompletní webhosting a realizace bezpečnostních a kamerových systémů.

„Službu ČDT-INTERNET využíváme již od roku 2005 k nabídce služeb našim zákazníků, kteří požadují rychlý a spolehlivý přístup k Internetu prostřednictvím ethernetové sítě. Služby poskytujeme téměř na celém území okresu Blansko. Vzhledem k neustále narůstajícím požadavkům našich zákazníků na přenosovou kapacitu jsme se od začátku rozhodli pro síť ČD-T, protože rozvoj této sítě je pro nás dlouhodobě zárukou, že nebudeme muset řešit otázku nedostatečné přenosové kapacity a kvalitního připojení jak do zahraničního Internetu, tak do NIXu .“

Josef Opálka

jednatel TOPNET Services s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.