Úvod » Produkty a služby

Státní správa

Přinášíme spolehlivou cestu ke spojení prostřednictvím pevných hlasových, datových a internetových služeb, které jsou dlouhodobě prověřeny našimi zákazníky z řad státní správy i samosprávy. Vlastní rozsáhlá optická infrastruktura nám umožňuje nabízet široké portfolio kvalitních telekomunikačních služeb včetně plánování, budování a následného provozování optické trasy. Všechny naše služby jsou procesně zajišťovány v souladu s několika systémy kvality. Jsme držitelem osvědčení vydaného NBÚ na stupeň tajné a certifikace AQAP – požadavky NATO na ověřování kvality při návrhu, vývoji a výrobě.

Disponujeme geograficky nezávislými datovými centry, která splňují náročná bezpečnostní kritéria. Jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi s automatickým připojením k optické síti z několika nezávislých směrů a jsou za provozu servisovatelná. Samozřejmostí je stálá podpora i přístup 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Budova, kde je umístěn nový technologický sál, je součástí kritické infrastruktury státu.

K nabízeným řešením přistupujeme individuálně dle specifických požadavků a potřeb zákazníků. Ti mohou využít naše zkušenosti v oblasti bezpečnosti informací – od provedení úvodního šetření až po implementaci komplexních systémů v souladu se zákonem o kybernetické bezpečnosti nebo o ochraně utajovaných informací. Pro poptávku i realizaci služeb kontaktujte, prosím, obchodního manažera pro státní správu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.