Sponzoring

ČD - Telematika a.s. je silnou a moderní ICT společností poskytující datové a hlasové služby a služby výstavby, servisu a správy telekomunikačních infrastruktur. Od svého založení v roce 1994 si vybudovala významnou pozici jednoho z největších velkoobchodních operátorů na domácím trhu. Úspěch naší společnosti je postaven především na schopnostech a kvalifikaci více než pěti set našich zaměstnanců.

Nezáleží nám však pouze na ekonomických výsledcích. Uvědomujeme si, že okolní svět můžeme dotvářet i poskytnutím pomoci tam, kde je to potřeba. Proto se dlouhodobě věnujeme veřejně prospěšným aktivitám a pomáháme s projekty zaměřenými nejen do sociální oblasti, ale také na podporu vzdělávání.

Podporované projekty

Dětské centrum Strančice

Zdravotnické zařízení pro děti do tří, maximálně do šesti let věku, které jsou odkázány na nepřetržitou a intenzivní pomoc druhých www.ddstrancice.cz. Prvotní spolupráci s centrem ve Strančicích navázala společnost ČD - Telematika v roce 2012. Jednak formou osobní zainteresovanosti zaměstnanců, jednak finanční podpory. Naše síly a snaha pomoci Strančicím pokračují i v následujícím období.

Společnost ČD - Telematika v průběhu let darovala Dětskému centru sponzorské dary ve výši několika set tisíc korun. Další finanční prostředky v řádech desítek tisíc korun byly darovány přímo zaměstnanci společnosti, kteří zároveň pro Strančice uspořádali sbírku hygienických potřeb, hraček aj.

Mimo to se uskutečňují celodenní brigády, na kterých zaměstnanci ČD - Telematiky pomáhají s údržbou budovy a přilehlého areálu.

Dětské centrum podporujeme finančními dary i prostřednictvím zaměstnaneckého benefitního programu. Pomohli jsme s přípravou projektové dokumentace dětského hřiště nového areálu v Choceradech. Na jeho vybudování jsme zorganizovali dárcovskou DMS sbírku.

Příběh Dětského centra si můžete přečíst zde: http://www.ddstrancice.cz/sbirka-hriste/

Sponzoring Sponzoring Sponzoring Sponzoring Sponzoring

Fotografie jsou chráněny právem autorským, osoby na fotografiích zachycené pak právem na ochranu osobnosti. Kopírování a další užití fotografií je zakázáno.

Program Společně pro druhé

Cílem programu je podpořit dobročinné zájmy a aktivity našich zaměstnanců, kteří působí po celé republice. Do programu se může aktivně zapojit každý zaměstnanec s konkrétním návrhem podpory, a to v oblasti sociální péče, jako je například pomoc handicapovaným osobám, seniorům a jinak znevýhodněným dospělým i dětem.

Ostatní projekty

ČD - Telematika partnersky podporuje řadu odborných konferencí, seminářů a akcí včetně Vědeckého jarmarku, který inspiruje mladistvé ke studiu vědecko-technických oborů.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.