Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Pomozte nám pomáhat i o Vánocích

Převzali jsme záštitu nad DMS sbírkou pro nové hřiště Dětského centra Chocerady. Nové hřiště vznikne s cílem vybudovat bezpečné venkovní prostředí pro děti z Dětského centra, které jsou nevyléčitelně těžce nemocné a jsou odkázány na nepřetržitou pomoc druhých.

Přidejte se k nám a zašlete DMS ve tvaru:

DMS mezera CHOCERADYBEZBARIER na číslo 87 777.

Cena jedné DMS je 30 Kč a příjemce obdrží 28,50 Kč. DMS sbírka je realizována Kontem Bariéry.

Dětské centrum Strančice – budoucí Chocerady podporujeme od roku 2012 a jeho příběh si můžete přečíst zde: http://www.ddstrancice.cz/sbirka-hriste/

Centrum je specializované zařízení pro nejmenší děti, které jsou odkázány na nepřetržitou a intenzivní pomoc druhých. Centrum čeká stěhování do nového areálu v obci Chocerady, protože stávající objekt ve Strančicích byl v rámci restituce navrácen původnímu majiteli. ČD - Telematika se rozhodla napřít svou pomoc aktuálně směrem k revitalizaci zahrady a k výstavbě hřiště. Peníze získané prostřednictvím sbírky budou využity výhradně na nákup herních prvků nového hřiště. Centru pomáhá ČD - Telematika nejen finančními dary, ale její zaměstnanci se už několikrát zúčastnili brigády při vyklízení objektu v Choceradech a i nadále pomáhají s přípravami na stěhování či s údržbou budov.

POMOZTE NÁM POMÁHAT NEJEN O VÁNOCÍCH

vytisknout stránku