Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

ČD - Telematika pokračuje ve spolupráci s organizací Dobré víly dětem

V uplynulých týdnech uspořádali zaměstnanci ČD - Telematiky sbírku věcných darů pro děti z dětských domovů. Sbírku si převzaly pracovnice centra Dobré víly dětem, které ji pečlivě rozdělí mezi děti v dětských domovech, se kterými organizace spolupracuje. Mezi vybranými dary byly především umělecké potřeby, vzdělávací knížky, hygienické potřeby a pomůcky pro sportovní aktivity.

ČD - Telematika tak pokračuje ve spolupráci s organizací Dobré víly dětem, která byla vyhlášena jedním z vítězných projektů druhého ročníku dlouhodobého společensky odpovědného programu ČD - Telematiky „Společně pro druhé“. Princip programu spočívá v tom, že zaměstnanci ČD - Telematiky, kteří individuálně podporují některou z dobročinných aktivit, mají možnost získat na takovou aktivitu příspěvek či věcný dar od svého zaměstnavatele. Podmínkou je přihlásit podporovaný projekt do programu a uspět v hlasování spoluzaměstnanců, neboť právě prostřednictvím zaměstnaneckého hlasování se vybírají aktivity, na jejichž podporu rozdělí společnost celkovou částku 200 000 Kč. Dobré víly dětem získaly od ČD - Telematiky příspěvek 30 000 Kč. Díky tomuto příspěvku mohly děti z dětských domovů v Krnsku a Novém Strašecí absolvovat úžasný výukový lyžařský víkend v Jizerských horách.

ČD - Telematika a.s. je významným poskytovatelem velkoobchodních internetových, datových a hlasových služeb a dodavatelem služeb v oblasti správy, údržby i výstavby optických infrastruktur. Portfolio svých činností doplňuje službami s přidanou hodnotou zahrnujícími servis kontaktního centra, systémovou integraci, diagnostiku a analýzu dat nebo kybernetickou bezpečnost.

Odběr novinek