Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Naši olympionici na vítězné vlně

Družstvo našich techniků ve složení Milan Křepela – SKS Brno, Pavel Hoffer – SKS České Budějovice, Petr Kastner – SKS Plzeň a Martin Šimek – SKS Staré Město zvítězilo na 16. ročníku Telekomunikační olympiády v kategorii metalických kabelů.

Telekomunikační olympiáda je zábavná forma soutěže, při které mají účastníci možnost zopakovat si správné postupy, na které byli vyškoleni, a případně se podívat, co je nového v oboru. Hlavními kritérii hodnocení je právě dodržování správných postupů, volba vhodného nářadí a samozřejmě splnění daného úkolu na stanovišti.

Čtvrté místo v další kategorii patřilo našim optikářům. Jak u nás říkáme, sice jsme nevyhráli, ale škaredě je prohnali :-)

Společnou předností našich techniků je ale fakt, že metalici dokáží pracovat i s optikou a naopak optici zase s metalikou. To se dnes již často nevídá.

Oběma týmům rozhodně patří poděkování za skvělou reprezentaci ČD - Telematiky.

Letošní ročník Telekomunikační olympiády se konal na konci června a tradičně jej uspořádala firma Telco VNT ve spolupráci se společností Raycom.

17.8.2018

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.