Úvod » Aktuality » Tiskové zprávy

Nabíráme techniky s osvědčením vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Spojte se s námi a pracujte na druhé největší infrastruktuře v ČR. Využijte jistotu dlouhodobého uplatnění u stabilního zaměstnavatele, který je 23 let na českém trhu.

ČD - Telematika je přední českou ICT společností, která se zabývá správou a výstavbou různých typů telekomunikačních infrastruktur. Poskytuje velkoobchodní telekomunikační služby, zejména datové, a internet. Jejími zákazníky jsou velké korporace, mobilní operátoři nebo státní správa a samospráva.

Vlastní také druhou největší optickou infrastrukturu v ČR a v tuto chvíli hledá do svých řad kolegy – techniky, kteří se na její správě a údržbě budou podílet.

Obsazujeme pozice po celé České republice s pracovní dobou po – pá 06:00 – 14:00 hod.:

  • technik kabelových sítí – optika, metalika – montáž a údržba kabelových sítí
  • technik rádiových technologií – údržba a servis analogových a digitálních rádiových zařízení
  • telekomunikační technik – údržba, opravy a výstavba telko a datových zařízení

Práce v ČD - Telematice nabízí jistotu stabilního a dlouhodobého zaměstnání, férový přístup, garanci proplácení případných přesčasů a příplatky i nad rámec zákoníku práce. V pravidelné pracovní době (po – pá 6:00 – 14:00 hod.), která je zkrácena na 37,5 hodiny týdně, je technikům k dispozici firemní vůz v dobrém technickém stavu. Technici také získají zaškolení, podporu zkušené pracovní skupiny a pracovní oděv včetně kvalitního vybavení s pravidelnou obměnou.

Benefity: 25 dnů dovolené, 100 Kč stravenky za 35 Kč, očkování proti klíšťové encefalitidě zdarma, příspěvek na penzijní a životní pojištění, na dovolenou, dětské tábory, poukázky FlexiPass pro volný čas, čerpání benefitů na nákupy v lékárnách, optikách, aj., levné mobilní volání pro celou rodinu.

Noví kolegové by měli mít vzdělání v elektrotechnickém oboru, osvědčení vyhl. č. 50/1978 Sb. (případné složení zkoušky plně hradíme po nástupu) a řidičské oprávnění skupiny B. ČD - Telematika působí po celé ČR – na místě výkonu práce se dohodneme.

Úplný popis pracovní náplně a zaměstnaneckých výhod naleznete na stránkách http://cdt.jobs.cz nebo vám informace rádi sdělíme telefonicky na čísle 972 225 509. Svůj životopis můžete zaslat na kariera@cdt.cz.

Odběr novinek

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.