Úvod » Produkty a služby

Korporace a firmy

Synergie znalostí, zkušeností a invence spolu se stabilním zázemím nám umožňuje zajistit vám služby na špičkové úrovni. Poskytujeme pevné hlasové a datové služby s garantovanými parametry, které jsou dlouhodobě prověřovány i největšími zákazníky. Přinášíme vysoce zabezpečená a spolehlivá řešení pro velká data prostřednictvím rozsáhlé optické infrastruktury s téměř 500 přípojnými body ve všech koutech České republiky.

Zajišťujeme rozsáhlé služby s přidanou hodnotou v oblasti bezpečnosti informací – od úvodního šetření až po implementace komplexních systémů bezpečnosti v souladu se systémy jejího řízení, se zákonem o kybernetické bezpečnosti nebo o ochraně utajovaných informací.

Disponujeme geograficky nezávislými datovými centry, která splňují náročná bezpečnostní kritéria. Jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi s automatickým připojením k optické síti z několika nezávislých směrů a jsou za provozu servisovatelná. Samozřejmostí je stálá podpora i přístup 24 hodin denně 7 dnů v týdnu.

S vysokou odborností zabezpečujeme také kabelážní, napájecí, zabezpečovací a kamerové systémy včetně jejich realizace, plánování a vyhodnocení servisu i údržby. Pro poptávku i realizaci služeb kontaktujte, prosím, naše obchodní manažery.

Jsme spolehlivým partnerem pro ICT

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.