Ekologie

Myslíme i na životní prostředí, systém bezpečnosti, jakosti a ochrany životního prostředí považujeme za důležitou součást řízení celé společnosti. Pracovní procesy jsme nastavili tak, aby nepříznivé vlivy na životní prostředí byly co možná nejmenší.

Při zajišťování ochrany životního prostředí se řídíme v souladu s mezinárodní normou ČSN EN ISO 14001 systémem EMS (Environmental Management System), jenž je založen na principu prevence a trvalého zlepšování ochrany životního prostředí.

ČD - Telematika ovlivňuje životní prostředí především ve sféře odpadového hospodářství, proto vedeme detailní evidenci odpadů dle příslušného zákona a pro likvidaci odpadu využíváme služeb specializovaných firem, které vlastní příslušná povolení. Provozovny ve všech regionech disponují souhlasem k nakládání s nebezpečným odpadem.

Vnímání ČD-T jako ekologicky odpovědné společnosti chceme podporovat nejen v očích veřejnosti, ale také mezi zaměstnanci – například nákupem ekologických vozidel Škoda Fabia a Škoda Roomster.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.