Úvod » O nás » Reference

České dráhy

.

České dráhy, a.s., patří mezi naše nejvýznamnější zákazníky, kterým poskytujeme komplexní služby v oblastech procesního inženýringu, telematiky, informatiky, telekomunikací a ICT infrastruktury.

Zajišťujeme telekomunikační služby pro 40 000 uživatelů, staráme se o jejich provoz a zákaznickou podporu prostřednictvím zákaznického centra. Jednotlivé služby jsou poskytovány na základě úrovně garance kvality poskytovaných služeb (SLA) v několika úrovních, která se liší podle potřeb uživatelů.

Zabezpečujeme také provoz a údržbu rozsáhlé telekomunikační infrastruktury Správy železnic, státní organizace, využívanou i Českými dráhami, která zahrnuje např. provoz Železniční služební telefonní sítě (ŽSTS), přenosových a datových sítí drah (PDH, ATM a IP sítě), kabelových sítí použitých pro sdělovací a zabezpečovací systémy, rádiových sítí, dispečerských zařízení, informačních zařízení pro cestující a provoz celé řady dalších systémů.

Uživatelům ŽSTS (Železniční služební telekomunikační sítě), mezi které patří také externí subjekty, poskytujeme kompletní portfolio hlasových, datových a internetových služeb včetně garance jejich kvality (SLA). Telekomunikační služby provozované na ŽSTS využívá v současné době několik desítek tisíc uživatelů. Jejich podpora je zajišťována centrálním zákaznickým servisem včetně dohledového centra (NOC) 24 hodin denně a 365 dnů v roce.

Dále se staráme o vybrané LAN sítě v lokalitách ČD – od jejich správy, servisu, údržby až po dílčí úpravy této infrastruktury. Dodáváme, provozujeme a držíme servisní pohotovost pro wifi ve vozech ČD.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Využíváním našich služeb vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.